Asansör CE Belgesi Belgelendirme Fiyatı

Asansör CE belgesi, asansörler için olmazsa olmaz bir yasal zorunluluk olarak Türkiye’de, Avrupa’da ve Dünyada kabul görmektedir. Firmalarda avrupa’da asansör vb. ürünlerini ihraç etmek isteyen her firma için de alması gereken bir belge ve ürünlerine iliştirmesi gereken bir işarettir. CE belgesi uluslararası bir belge gibi gözüktüğü için pahalı olduğu düşünebilirsiniz ancak durum böyle değildir.

Asansör firmalarının Asansör CE belgelerini uygun fiyata almaları için Onaylanmış kuruluşlara başvurmalıdırlar. CE işaretinin anlamı Avrupa’ya uygunluktur. CE işareti, yeni yaklaşım direktiflerine uygunluk işaretidir. Ürünleriniz avrupa’da pasaport görevi gördüğü için rahatça pazarlanabilir. Genel olarak tüm sanayiciler, uluslararası düzeyde ürünlerini pazarlayabilmek için CE belgesine ihtiyaç duymaktadırlar.

Danışman firma olarak da yardımcı olabilecek firmamız, sizler için her ürününüze fiyatlandırma konusunda yardımcı olacaktır. Ürün ve ürün detaylarına göre değişkenlik gösterebilecek asansör CE belgelendirme fiyatları, firmaların prensiplerine göre de farklılık gösterebilecektir.

CE belgesinin temini için temel mali faktörün firma olduğunu bilen Femko, sizlere en makul seçenek ve fırsatlarla yardımcı olmak için her zaman hizmetinizdedir. CE sertifikasını temin etmek ve Avrupa birliğinde serbestçe ürün pazarlamak için firmamız Femko’yu ziyaret edebilir ve bu konuda bizlerin yardımını alabilirsiniz.