Asansör CE Belgelendirme Firması

Asansör CE belgelendirme firması, CE markası, asansör imalatı ya da montajı gerçekleştiren firmalar için yasal olarak zorunlu bir işarettir. Asansör yönetmeliğine göre hazırlanması gereken CE belgesinin ilgili yönetmeliğinde geçen maddelere uygun olup olmadığı onaylanmış kuruluş tarafından onaylanır. Firmalar onaylanmış kuruluşun onayını almak zorundadır.

Asansör CE belgelendirmede firmamız Femko, Onaylanmış Kuruluş olarak sizlerin asansörlerini memnuniyetle kontrol eder ve onaylar. Ayrıca firmamız, B+C modüllerinin modifikasyonunda, güvenlik aksamı imalatçısı her güvenlik aksamına CE uygunluk belgesi iliştirecektir.

B+E modüllerinin modifikasyonunda ise CE uygunluk işareti ile birlikte ürün kalite güvencesinin gözetimini gerçekleştiren onaylanmış kuruluşun da kimlik numarası gereklidir, H modülünde ise CE uygunluk işareti ile birlikte tam kalite güvencesi gözetimini gerçekleştiren onaylanmış kuruluş kimlik numarasının bulunması da zorunludur. Femko sizlere bu ve bundan başka diğer modüllerde CE belgesi konusunda yardımcı olacaktır.