Asansör Modül H1

Asansör yönetmeliği CE uygunluk prosedürü Modül H tam kalite belgesidir. En çok tercih edilen modül H1 elektrikli ve hidrolik asansörleri yapmalarını sağlayan bu modülü her asansör firması alabilir. Her yıl yenilenen modül H1 ile tasarım inceleme ve CE belgesi yenilenebilir.

Asansör tam kalite güvencesi olan Modül H1 ürünlerin teknik mevzuatı kurallarına uygun olduğunu gösteren bir değerlendirme belgesidir. Asansör firmaları bu modül için onaylanmış kuruluşa başvurmalıdır. Firmalar ürünlerinin tam kalite sistemini değerlendirmesi için onaylanmış kuruluşa başvurur ve gerekli, inceleme ve denetlemeler yapılarak H1 modülü verilir.

Onaylanmış kuruluş Modül H1 tam kalite güvencesi için Modül H1 verdikten sonra kimlik kayıt numarasını da ürüne koymuş olur. Her asansör için alınması gereken bu modül asansörünüzün kalitesini arttıran bir modüldür. Tam kalite güvenceye dayalı uygunluk işlemi gerçekleştirilen Modül H1 asansör tasarımı ve imalatı yapılan asansörler için gereklidir.

Femko Belgelendirme, Asansör 2014/33/AB Asansör yönetmeliği kapsamında Tam Kalite Güvencesi olan Modül H1 birim doğrulama modülünü almak için bünyesinde barındırdığı mühendisler ile profesyonel hizmet sunmaktadır.