Attestation of Conformity Belgesi Belgelendirme

Attestation of Conformity Belgesi Belgelendirme

Attestation of Conformity uygunluk değerlendirmesi ürün ve hizmetlerinizin avrupa standartlarını karşıladığını gösteren bir işlemdir. Firmaların Attestation of Conformity ile sağlık ve güvenlik şartlarını karşıladığını da belirtir.

Attestation of Conformity, uygunluk onayıdır ve gönüllülük esası ile verilir. Onaylanmış kuruluş, Makine emniyet yönetmeliğinde bahsedilen koruma prensiplerine uygun olduğunu onaylarsa Attestation of Conformity belgesi ile onay verir, belgelendirir. Bu belge, sadece bahsi geçen asansör için kullanılabilir, başka bir belge için kullanılamaz. Bu belgeyi alabilen asansör firmaları, asansörlerinin üzerine CE sertifikası yerleştirebilirler.

CE sertifikalı ürünler Avrupa’da da satılabilir. Attestation of Conformity belgesini sadece onaylanmış kuruluş verebilir. Belgelendirme işlemlerinde firmamız, sizlere kesintisiz hizmetlerini sunuyor. İstediğiniz asansör modülünde, istediğiniz alanda sizlere Onaylanmış Kuruluştan Attestation of Conformity belgesini alabilmeniz için desteğini sunuyor.

Onaylanmış kuruluş olan Femko, müşteriye verdiği samimiyetle aynı zamanda oluşan sıcak bir bağ ile sağlam adımlarla, asansör firmanız için gerekli olan her işlem için yanınızda olmayı sürdürüyor.